logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Międzyszkolny Konkursu Plastyczno- Literacki „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką” rozstrzygnięty! Drukuj

 

   Grudzień to nie tylko przygotowania do świąt. Miesiąc ten obfitował również w ciekawe konkursy, w których bardzo chętnie brali udział uczniowie naszej szkoły.

   Dnia 15 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Płocku zorganizowano interesujący Międzyszkolny Konkursu Plastyczno- Literacki „Z biegiem Wisły, czyli wędrówki po kraju z Pyzą Mazowiecką”. Konkurs adresowany był do uczniów kl. I- III szkół podstawowych. Wpłynęło na niego aż 150 prac z Płocka i okolic! Tym większą satysfakcję mogą mieć uczniowie, którzy zdobyli w konkursie laury, a było ich z naszej szkoły sześcioro.

   W tym roku nagrody otrzymali:
Miejsce I – Justyna Żochowska kl. Ig – opiekun p. Emilia Wiśniewska

Miejsce II - Zofia Nowakowska kl. IIc - opiekun p. Katarzyna Nowysz

Miejsce III – Paulina Gdak kl. Ig – opiekun p. Emilia Wiśniewska,

Miejsce III - Gabriela Nych kl IIIc - opiekun p. Małgorzata Szulborska

Wyróżnienia – Bartosz Wochowski kl. Ig – opiekun p. Emilia Wiśniewska,

                   Miłosz Kochanowski kl. IId - opiekun p. Urszula Kosińska

   Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy! Warto dodać , że przy okazji podsumowania konkursu wszyscy uczestnicy obejrzeli ciekawe przedstawienie przygotowane przez uczniów SP 21. Wrażenia zarówno podczas wręczania nagród jak i podczas inscenizacji były duże. Słowem: było warto!