XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Drukuj

 

   Już po raz 23 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.  

   Jak co roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w zbiórce pieniędzy dla fundacji Jurka Owsiaka. Wśród 400 wolontariuszy, którzy wyszli na ulice naszego miasta znalazły się: Sandra Gołębiewska kl. 5B, Michalina Siwek kl. 5B, Nikola Pawlak kl. 6C, Julia Rakowska kl. 6C oraz Aleksandra Świerczewska kl. 6C. Nasi wolontariusze razem zebrali 447 złotych i 89 groszy.

   Opiekę nad uczniami podczas zbiórki sprawowali pani Agnieszka Jarzyńska oraz pan Arkadiusz Ławnicki. .

   Chór szkolny "Viva la musica" pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci także włączył się w tę akcję i dał koncert kolęd w Galerii Wisła.