Piekę ciasto z moją babcią – majsterkuję z moim dziadkiem Drukuj

 

   Uczniowie klas pierwszych jak co roku pamiętają o święcie Babci i Dziadka. Z tej okazji wzięli udział w projekcie „Piekę ciasto z moją babcią – majsterkuję z moim dziadkiem”. Realizacja rozpoczęła się już w grudniu kiedy to podczas świątecznych przygotowań można było popracować ze swoimi babciami i dziadkami. Całość została sfotografowana a efekty możemy zobaczyć na szkolnej wystawie. Babcie własnoręcznie pisały przepisy, dziadkowie instrukcje pracy, dzieci ozdobiły prace plastycznie.  

   Zachęcamy do sprawdzenia przepisów i upieczenia słodkości jak również do wykorzystania rad i porad dziadków.  

   Koordynatorkami projektu były panie: Małgorzata Gomułka, Joanna Matuszak i Joanna Skubiszewska.

   Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat!