logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Radosna zabawa w Przedszkolu Integracyjnym Drukuj

 

   W piątek 13 lutego uczniowie klasy Ia integracyjnej wraz z rodzicami uczestniczyli w rozstrzygnięciu konkursu  plastycznego zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 33 w Płocku pt. „Mój niepełnosprawny kolega”.

   Wszyscy uczniowie wykonali pod kierunkiem pań Joanny Matuszak i Jolanty Czyżewskiej bogate w treści prace plastyczne, ukazujące wzajemną pomoc, życzliwość i troskę w relacjach z dziećmi niepełnosprawnymi. Uroczystości w przedszkolu towarzyszyły konkursy i zabawy integracyjne, które sprzyjały nawiązaniu wzajemnych relacji. Wszyscy autorzy prac plastycznych otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.