logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Apel podsumowujący I semestr Drukuj

 

   18 lutego uczniowie klas starszych podsumowali I semestr. Podczas apelu wyróżniono najlepsze klasy: IVB, IVD, IVS, VIS oraz VID. 34 uczniów, z rąk dyrektor Ewy Woźniak, odebrało listy gratulacyjne podpisane przez Prezydenta miasta Płocka p. Andrzeja Nowakowskiego za szczególne osiągnięcia w nauce lub sporcie. Uczniowie wyróżnieni w Alfikach - Matematycznym oraz Humanistycznym również odebrali dyplomy.

   Pani pedagog, podczas apelu, podjęła bardzo ważne dla nas tematy: bezpieczeństwa w szkole oraz poza nią a także bezpieczeństwa w sieci.

   Opiekun Samorządu Uczniowskiego przedstawił raport dotyczący działań zrealizowanych przez Samorząd w I semestrze.

   Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!