logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień otwarty w naszej szkole. Drukuj

 

   28 lutego 2015 społeczność naszej szkoły zaprosiła wszystkie pięcio i sześciolatki wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. Tym samym chcieliśmy wszystkim przybliżyć naszą pracę, zachęcić do wzięcia udziału w wybranych zajęciach i umożliwić zwiedzanie naszej placówki.

   O godzinie 1100 wszyscy goście zebrali się na hali sportowej. Powitał ich chór szkolny „Viva la musica”, który na tę okoliczność przygotował krótki recital. Następnie głos zabrali p. Ewa Woźniak – dyrektor naszej szkoły oraz p. Konrad Guzanek – przewodniczący Rady Rodziców. W swoich wystąpieniach odpowiedzieli na pytanie „Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?”. Tę część zakończył występ par tanecznych przygotowanych pod czujnym okiem p. Tomasza Kadylaka.

   Po części oficjalnej przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzicami mieli możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły. Wśród nich były: zajęcia w pracowniach informatycznych, spotkanie z przyrodą - w pracowni przyrodniczej, wspólne układanie radosnych sześcianów - w pracowni matematycznej, zabawy z wykorzystaniem tablic interaktywnych - w pracowniach językowej i matematycznej, zabawy rytmiczne, zabawy ruchowe, pląsy zuchowe, oraz zabawa w teatr, przygotowana przez świetlicę szkolną.

   Ponadto goście mieli możliwość zwiedzania szkoły. Tu również czekały na nich niespodzianki - w Izbie Pamięci można było przeżyć pasowanie na rycerza a w szkolnej bibliotece - podróż po krainie bajkowych zamków.

   Podczas dnia otwartego rodzice przyszłorocznych uczniów mieli również możliwość porozmawiania ze specjalistami w zakresie integracji, pomocy psychologiczno - pedagogicznej, logopedii a także profilaktyki wad postawy. Swoje stoisko miał również płocki oddział Klubu Rodziców JiM Autyzm Help.

   Samorząd Uczniowski koordynował wszelkie działania związane z organizacją dnia otwartego. Przedstawiciele samorządu witali przybyłe wraz z rodzicami dzieci, rozdawali ulotki, udzielali wszelkich niezbędnych informacji.

   Dziękujemy Wam, mili goście za wspólnie spędzony czas. Czekamy na Was we wrześniu.