logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Drukuj

 

   Uczeń  klasy VIc  Jan Przędziński  zajął 2 miejsce  w eliminacjach miejskich XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. 

   Hasło przewodnie turnieju „Młodzież zapobiega pożarom” wskazuje nam na istotną rolę jaką młodzi ludzie mogą odegrać w dbaniu o nasze wspólne bezpieczeństwo. Podnoszenie świadomości, ukazanie potencjalnych zagrożeń, właściwe zachowanie w sytuacjach stresowych, pierwsza pomoc to jedne z podstawowych kwestii, których dotyczy owy turniej. Każdy kto zgłębia wiedzę w tym kierunku, niezależnie od wyniku punktowego z testu, odpowiedzi ustnych zasługuje na uznanie i przyczynia się do zwiększenia naszego wspólnego bezpieczeństwa. Do udziału w eliminacjach miejskich przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich.

   Jesteśmy dumni z naszego kolegi i życzymy mu dalszych sukcesów. Jasiu przygotowywał się do konkursu pod kierunkiem p. Barbary Gasińskiej.