Przedszkolaki naszymi gośćmi Drukuj

 

   11 marca uczniowie klasy Ia wraz z paniami - Joanną Matuszak i Jolantą Czyżewską przygotowali spotkanie integracyjne dla "starszaków" z PP nr 37 w Płocku. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały swoich starszych kolegów, którzy opowiadali o tym, jaka jest nasza szkoła i co to znaczy być dobrym uczniem. Następnie gospodarze spotkania zaprosili swoich gości do wspólnego rysowania.
   Goście odwiedzili także pracownię komputerową, gdzie pod czujnym okiem pani Małgorzaty Gomułki zapoznali się z prostym edytorem grafiki. Obejrzeli fragment kreskówki i zachwyceni wrócili do przedszkola.
Dzieciom bardzo podobały się zajęcia. Wiemy, że nie mogą doczekać się kolejnego spotkania, na które bardzo serdecznie ich zapraszamy. Może spotkamy ich jako pierwszoklasistów we wrześniu.