„Okryj psiaka na zimę” Drukuj

 

   Nasza szkoła wzięła udział w IV edycji akcji „Okryj psiaka na zimę” organizowanej przez płockie schronisko dla bezdomnych zwierząt. W trakcie akcji trwającej, od 05 lutego do 20 lutego, zbieraliśmy stare ręczniki, koce, narzuty, pledy, słomę, poszewki, poduszki i kołdry bez pierza, dywaniki, zabawki, miseczki, puszki dla psów i kotów. Wszystkie dary zostały przekazane płockiemu schronisku.

   Ogromnie cieszymy się, iż naszym uczniom nie jest obojętny los zwierząt ze schroniska. Bardzo nas cieszy wrażliwość oraz bezinteresowność uczniów, którzy włączają się w akcje dla potrzebujących. Wszyscy uczniowie chętnie przynosili dary.

   Na szczególne podziękowania zasłużyli:

·          Julia Wojtycka z klasy 3A; Ksawery Plebaniak z klasy 5A; Wiktoria Lewandowska z klasy 5A; Martyna Kimus z klasy 5A; Aleksandra Teklińska z klasy 6B; Mateusz Ostrowicki z klasy 6B.

·          

Powyżsi uczniowie przynieśli indywidualnie najwięcej darów.

   Ogromne podziękowania należą się również klasie: 1A, 3A, 4A, 5A oraz 6B, które bardzo zaangażowały się w zbiórkę.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy wsparli naszą akcję.

   Na ternie naszej szkoły akcję przeprowadziły: pani Ewa Wojtycka, pani Renata Wojtycka, Rzecznik Praw Ucznia – pani Edyta Paradowska oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Agnieszka Jarzyńska.