XXXII RAJD EKOLOGICZNY - POWITANIE WIOSNY Drukuj

 

   21 marca szkolny klub SKKT PTTK "Wojażer" wspólnie z opiekunami koła, p. Agnieszką Kochanowską - Matuszewską i p. Moniką Czyżewską powitał wiosnę na XXXII Rajdzie ekologicznym  "Powitanie wiosny". Nasze szeregi zasilili uczniowie klas młodszych z wychowawcami: klasa IIa z p. Małgorzatą Ostrowską, klasa IIc z p. Katarzyną Nowysz i klasa IIe z p. Joanną Pankowską, sympatycy koła z klas starszych oraz opiekunowie: p. Iwona Szymańska i p. Włodzimierz Mazurkiewicz. Razem była nas niemalże setka!     

   Tym razem przeszliśmy 7 km szlakiem spacerowym na terenie miasta Płocka, wyruszając spod Orlen Areny. Kolejny raz dopisały nam humory i pogoda. Nie zawiodły nas również panie kucharki: grochówka na mecie w III LO była przepyszna. W grupie siła, więc z przyjemnością informujemy, że dobyliśmy I miejsce w kategorii szkół podstawowych, puchar i dyplom oraz wyróżnienie i dyplom w konkursie na najpiękniejszą marzannę.                            

   Z niecierpliwością czekamy na następny rajd i zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego wędrowania.