logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

XXXIX Rajd „Do Miejsc Pamięci Narodowej” Drukuj

 

   18 kwietnia członkowie i sympatycy szkolnego klubu SKKT PTTK "WOJAŻER", z p. Agnieszką Kochanowską - Matuszewską, p. Moniką Czyżewską i p. Włodzimierzem Mazurkiewiczem, pomimo niesprzyjającej aury, ale z uśmiechami na twarzach, wzięli udział w kolejnym rajdzie. Tym razem ruszyliśmy z pętli autobusowej w Borowiczkach i przeszliśmy trasę liczącą 9 km. Po drodze zatrzymaliśmy się na polanie przy kaplicy św. Huberta, aby trochę odpocząć, zjeść II śniadanie i pooddychać leśnym powietrzem. Trochę wiało, ale wszyscy szczęśliwie dotarliśmy do mety w SP nr 20 w Borowiczkach, gdzie rozgrzaliśmy się grochówką.  Miło nam poinformować szkolną społeczność, że po raz kolejny udało nam się zdobyć I miejsce, puchar oraz dyplom.