Turniej SŁAWPOL CUP. Drukuj

10 kwietnia w naszej szkole SP 23 w Płocku odbył się drugi turniej SŁAWPOL CUP.

Wśród 47 ekip startujących w czterech kategoriach znalazło się kilka reprezentujących naszą szkołę. W kategorii rzucanki siatkarskiej reprezentowały nas dziewczynki z klas III. Najlepiej wypadły Weronika Piecka i Aleksandra Cichecka zajmując II miejsce.

Najlepszą zawodniczką została Julia Wiankowska.

W dwójkach siatkarskich poszło nam trochę słabiej. Najwyższe IV miejsce zdobyły Kinga Matuszewska i Natalia Bogucka. Miejsce V wywalczyły dziewczynki w składzie: Julia Wojtycka, Weronika Rydzewska i Maja Marciniak. Na VI miejscu znalazły się: Emilka Kolasa i Ania Macioń.

Trójki reprezentowały bardzo wysoki poziom, po zaciętej walce zajęły I miejsce. W tej kategorii reprezentowały nas: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz, Kinga Krystek.

Wśród ośmiu ekip w czwórkach nasze dziewczęta w składzie Kinga Domaradzka, Ada Domińska, Kinga Kowalczyk, Zuzia Malinowska zajęły bardzo wysokie I miejsce.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, zaś pierwsze trzy ekipy z każdej kategorii również okazałe puchary. Nagrody wręczali przedstawiciele sponsora: Małgorzata i Sławomir Kalinowscy.