Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców. Drukuj

 

   W dniu 21.04.2015r w naszej szkole odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców.
   Płock reprezentowała wśród dziewcząt SP 23 natomiast chłopców SP22. Zarówno w kategorii damskiej jak i męskiej wystartowały po 4 najlepsze drużyny z powiatu. Zwycięzcy będą reprezentować nas na Igrzyskach Mazowieckich.
   Dziewczęta z klasy VIs i Vs stanęły na wysokości zadania i wywalczyły I miejsce. W skład drużyny wchodzą: Zuzia Malinowska, Kinga Kowalczyk, Ada Domińska. Kinga Domaradzka, Natalia Mrozowska, Julia Kubiak, Julia Kalinowska [klasa VI s opiekun Marzena Wakuła], Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Grodzicka [klasa Vs opiekun Iwona Szymańska]. Gratulujemy dziewczętom i trzymamy kciuki, gdyż 25, 26 i 27 maja jadą na Igrzyska Mazowieckie do Radomia. Wśród ekip chłopięcych I miejsce zajęła SP22 w Płocku.