Rozstrzygnięcie konkursów: „Picture dictionary” i „My favourite book”. Drukuj

 

   W ramach obchodów Światowego Dnia Książki, w kwietniu, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach: „Picture dictionary” dla klas I-III oraz „My favourite book” dla klas IV-VI. Możliwość wzięcia udziału w konkursie mieli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Uczniowie klas I-III, mieli za zadanie stworzyć słowniczek obrazkowy na podstawie podręczników „Treetops 1, 2 oraz 3”. Uczniowie klas IV –VI mieli za zadanie stworzyć komiks na podstawie ulubionej książki.

 

   W dniu 27 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów: „Picture dictionary” i „My favourite book”. Jury w którego składzie byli nauczyciele języka angielskiego oceniło prace konkursowe i wyłoniło laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody, z rąk pani dyrektor Aldony Fijałkowskiej.W konkursie wzięło udział 80 uczniów. Najwięcej prac przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali na koniec słodką niespodziankę. Nagrody w konkursie ufundowało wydawnictwo Oxford University Press.

 

 

Klasy pierwsze:

miejsce I : Gabriela Śpiegowska i Alicja Kucharska 

miejsce II: Maria Biesaga i Michał Swat

miejsce III: Aleksander Stupecki i Zuzanna Urbańska

wyróżnienia: Gabriel Pietrzak, Laura Markowicz, Olga Mroczkowska

  

Klasy drugie: 

miejsce I: Jan Cybulski i Emilia Zyznowska

miejsce II: Oliwia Sitkowska i Adrianna Kowalczyk

miejsce III: Igor Jarmański i Martyna Zarzycka

 

Klasy trzecie

wyróżnienia: Helena Berlińska i Weronika Piecka

 

Klasy czwarte:

miejsce I: Maciej Nejman i Julia Zawadzka

miejsce II : Kinga Mróz

wyróżnienia: Julia Skoroszewska i Michał Wolfigiel

 

Klasy piąte

miejsce I : Ewelina Rosiak

 

Klasy szóste: 

miejsce I: Natasza Szpalerska

miejsce II: Aleksandra Dorosz

 

 

   Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy.
Konkurs przygotowała i przeprowadziła p.Justyna Matusiak. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji konkursu dla p. Anny Malik i p. Joanny Jakubowskiej.