logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Nasz chór świętował Dzień Flagi ! Drukuj

 

   W sobotę, 2 maja, obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. O godz. 15.30 sprzed siedziby Młodzieżowego Domu Kultury na Stary Rynek przeszli z biało-czerwoną flagą uczniowie płockich szkół i  chór "Viva la musica" reprezentujący naszą szkołę.
   Przed ratuszem „Poloneza Płockiego” zatańczył HZPiT „Dzieci Płocka”. Na Starówce została przekazana flaga narodowa przez Gimnazjum Nr 5 i Gimnazjum Nr 6. To wyjątkowy dar ufundowany przez środowisko kombatantów w 50. rocznicę wybuchu II wojny światowej dla młodzieży szkolnej. 

   Następnie wystąpił chór złożony z uczniów ze Szkół Podstawowych nr 1, 3, 5, 11, 21 oraz nasz chór szkolny "Viva la musica" pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci.
   Bardzo dziękujemy za pomoc w opiece nad chórzystami p. Joannie Pankowskiej.

   Więcej zdjęć na stronach Tygodnika Płockiego (tu) oraz Portalu Płock (tu).