logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski! Drukuj

 

   Pod tym hasłem dnia 30 kwietnia w Gimnazjum nr 5 odbyła się uroczystość poświęcona osobom z artyzmem. W rolę aktorów wcielili się uczniowie klas integracyjnych z G5, którzy przedstawili typowe zachowania osób z autyzmem, ich potrzeby i problemy z jakimi się borykają w szkole i w życiu codziennym.  Podczas akademii młodzież biorąc udział w doświadczeniach mogła sama odczuć na własnej skórze, jak autyzm wprowadza zmysły w błąd.

   W tej akademii, na zaproszenie Pani Dyrektor Gimnazjum nr 5, wzięli udział uczniowie z naszej szkoły, a dokładnie klasy integracyjne 4A i 6A. Całą relację z akademii można obejrzeć tu.