XXXVII Rajd Ekologiczny "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki" Drukuj

 

   16 maja 2015r. członkowie i miłośnicy SKKT- PTTK „Wojażer” wzięli udział w kolejnym rajdzie pieszym, tym razem  trasą Brochocin - Leszczyn Szlachecki. W niezwykle słoneczny dzień, wędrując piaszczystymi wiejskimi drogami, podziwialiśmy  malownicze o tej porze roku łąki i pola. W powietrzu unosił się zapach kwitnących bzów i rzepaków.  Kilka razy odpoczywaliśmy,  zanim dotarliśmy do Szkoły Podstawowej w Leszczynie Szlacheckim. Tu  mogliśmy upiec kiełbaski na ognisku i  wziąć udział w loterii fantowej. 

   Kolejny raz w tym roku szkolnym zdobyliśmy  I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Z dyplomem, pucharem, gadżetami wygranymi na loterii i opalenizną na twarzach wróciliśmy do Płocka.

   Opiekę nad uczestnikami podczas rajdu sprawowali nauczyciele: Monika Czyżewska, Agnieszka Kochanowska- Matuszewska, Marzena Nejman, Iwona Szymańska i Włodzimierz Mazurkiewicz.