Aleksandra wyróżniona w konkursie recytatorskim! Drukuj

 

   Stuka, puka, pufa, puf! Za mną maszeruje duch. Głośno sapie, hałasuje, Jego dech na plecach czuję!

   Recytując wiersz "Gorączkowy duch"  Aleksandra Strzelecka- uczennica kl 1g zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim! Wśród recytatorów swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie Mateusz Naguszewski podopieczny p. Ilony Borczuk, Paulina Piotrowska podopieczna p. Beaty Słowińskiej, Marysia Zawadzka podopieczna p. Joanny Pankowskiej.

   Dnia 27.04.2015r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku zorganizowano konkurs recytatorski. Konkurs adresowany był do uczniów kl. I- III szkół podstawowych. Przy okazji podsumowania rywalizacji wszyscy uczestnicy obejrzeli zabawne przedstawienie przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół nr 2. Uczennicę do występu przygotowała wychowawczyni - Emilia Wiśniewska.

Gratulujemy!