"Bystre Orły" w V Płockich Biegach Rodzinnych Drukuj

 

   24 maja  Bystre Orły postanowiły sprawdzić jak jesteśmy szybcy. Wzięliśmy więc  udział w V Płockich Biegach Rodzinnych "Kort Pod Lasem".

   W niedzielę wraz z rodzicami, rodzeństwem, a czasem nawet z babcią i dziadkiem  przybyliśmy na miejsce imprezy. I to podobało nam się właśnie najbardziej. No bo wiecie jacy  dorośli są teraz zapracowani, więc wyciągnięcie ich na niedzielne bieganie uważamy za swój wielki harcerski sukces. Na pomysł rodzinnej imprezy wpadła oczywiście  nasza druhna Emilia Wiśniewska. Każdy z przybyłych Bystrych Orłów podczas rejestracji do biegów otrzymał pyszną czekoladę na wzmocnienie :). Nadeszła  11.10 - godzina startu. Wiedzieliśmy dobrze , że uda nam się przebiec 400m, ponieważ wcześniej trenowaliśmy. Dla nikogo nie było więc zaskoczeniem, że każdy zuch i rodzic dotarł do mety z uśmiechem na twarzy. Taki bieg to dla nas pestka! Szkoda, że nie widzieliście jak pędziła z nami druhna Ilona Borczuk ! Na mecie czekała  niespodzianka – wszyscy otrzymaliśmy złote medale!

   Sport wzmaga apetyt. Nasz został zaspokojony własnoręcznie upieczonymi kiełbaskami. Siedząc na trawie, jedliśmy pyszne kiełbaski , a później pozowaliśmy do  sesji zdjęciowej z  medalami.

   "Bystre Orły! Razem możemy wszystko!"

   Dziękujemy organizatorowi - Płockiemu Towarzystwu Triatlonu Delta za zorganizowanie niesamowitej imprezy.