logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

VII edycja powiatowego konkursu The Smarters Brain Twister Drukuj

 

   30 maja, na Festynie Rodzinnym zorganizowanym w SP  Nr 22 w Płocku, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym w powiatowym konkursie języka angielskiego The Smarters - Brain Twister.

   Była to już VII edycja tego  konkursu, skierowanego do uczniów klas III. Uczestnicy zmierzyli się z testami, które badały umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz praktycznego wykorzystania zasobu słownictwa.

   II miejsce w konkursie zajął Mikołaj Bartuś (III c), natomiast Julia Wojtycka (IIIa) i Nataniel Gromadziński (IIIa) otrzymali miejsce III.

                                                                      
                                                                                       Laureatom gratulujemy!

 

   Szkolnym opiekunem konkursu była p. Joanna Jakubowska.