logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Dziecka w naszej szkole! Drukuj

 

   2 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Oj działo się, działo!

   Po spotkaniu z wychowawcami uczniowie zebrali się na hali sportowej gdzie obejrzeli adaptację baśni H. Ch. Andersena "Calineczka" w reżyserii p. Bożeny Kowalskiej i scenografii autorstwa pań: Ilony Borczuk i Agnieszki Jarzyńskiej. Przedstawienie przygotowali i wcielili się w role uczniowie ze szkolnego teatrzyku "Bąbelek" oraz nauczyciele świetlicy, edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczania systematycznego.

   Na boisku szkolnym dla wszystkich uczniów czekały nie lada atrakcje! Boisko, dzisiejszego dnia, zamieniło się w wielki dmuchany plac zabaw. Można było do woli zjeżdżać na zjeżdżalniach, skakać w dmuchanym zamku lub na trampolinach oraz przeciskać się przez labirynt w kształcie wielkiej gąsienicy!

   Tego dnia wszyscy uczniowie mieli na twarzach uśmiechy od ucha do ucha! Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 Zdjęcia - p. Edyta Paradowska i p.A. Kleniewska