logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

„Z energią zmieńmy źródła” - konkurs plastyczny Drukuj

 

   W kwietniu i maju uczniowie z klas IV – VI pod kierunkiem nauczycielek przyrody wzięli udział w konkursie plastycznym „Z energią zmieńmy źródła” organizowanym przez Gimnazjum nr 6 w Płocku. Dzieci mogły zaprezentować swój talent plastyczny oraz pogłębić swoją wiedzę ekologiczną na temat odnawialnych źródeł energii.

   Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 8 czerwca na Starym Rynku podczas Happeningu z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi i Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Okazało się, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:

II miejsce Aleksandra Teklińska kl. 6b – uczennica  p. Marty Pater

III miejsce Łukasz Kowalewski kl. 6d - uczeń p. Marty Pater

III miejsce Adrianna Domińska kl. 6s – uczennica p. Agnieszki Kochanowskiej - Matuszewskiej

Wyróżnienie Larysa Ostrowska kl. 4s – uczennica p. Marty Pater

 

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy!!!