Międzyszkolna Turniejada klas I – III Drukuj

 

   8 czerwca w naszej szkole odbyła się Międzyszkolna Turniejada klas I – III w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach sportowych wzięli udział najmłodsi uczniowie z sześciu płockich szkół. Nasza szkoła okazała się „nie gościnna”, bowiem zajęła I miejsce w klasyfikacji ogólnej przed SP 18 i SP 6. Zwycięzcy otrzymali puchar i dyplom, a każdy uczestnik słodki upominek.

Wśród konkurencji sportowych znalazły się, m.in.: wyścigi z przekładaniem szarfy, z piłkami do unihokeja i piłkami koszykowymi. Dużo śmiechu i emocji wzbudziła zabawa „kot w butach”, która polegała na jak najszybszym pokonaniu trasy w kaloszach o parę numerów za dużych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: z klas I – Natalia Wiśniewska 1b, Wiktor Pankowski 1b, Olek Raczkowski 1c, Ola Rama 1c, Ola Sobocińska 1c i Franek Szypulski 1c; z klas II  Mikołaj Kopeć 2a, Filip Lewandowski 2b, Jakub Serwach 2b, Jakub Sowul 2b, Martyna Glińska 2d, Martyna Dudzik 2e, Ola Kluge 2e; z klas III – Sebastian Seidler 3b, Gabrysia Nych 3c, Oliwia Brzezińska 3d, Szymon Brzeziński 3d, Weronika Piecka 3d i Mikołaj Rosiak 3d.

Gratulujemy!