XIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny już za nami Drukuj

 

   9 czerwca odbył się w naszej szkole XIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny, w tym roku pod hasłem „O czym szumią lasy?”.

   Trzyosobowe drużyny szóstoklasistów zmagały się w kilku konkurencjach: rozwiązywały test sprawdzający wiedzę na temat lasów i ich mieszkańców, prezentowały makietę wybranego lasu oraz brały udział w  zawodach sportowych.

   Czołowe miejsca w konkursie wywalczyły tym razem  płockie podstawówki: I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 21, II miejsce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23, III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3. Ponadto w konkursie wzięły udział następujące szkoły: SP 6 w Płocku, SP w Brudzeniu Dużym, SP w Święcieńcu oraz SP w Nowym Kamieniu.

   Naszą szkołę reprezentowały uczennice Pani Agnieszki Kochanowskiej- Matuszewskiej: Urszula Krynicka, Natalia Mrozowska i Katarzyna Murzyńska z klasy VIS. Przebieg konkursu uświetniły wspaniałymi występami nasze szkolne solistki: Anna Poręba z klasy IVB, Magdalena Rzeszotarska z klasy IVC, Wiktoria Wasek i Nikola Woja z klasy VS.

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Pani Dyrektor Ewy Woźniak pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

   Nauczycielki przyrody składają serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, którzy pomagali w zorganizowaniu tegorocznego konkursu.