Szkolny konkurs wiedzy o krajach angielskojęzycznych Drukuj

 

   Kolejna edycja konkursu odbyła się 9 czerwca 2015r. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – przystąpiło do niego 40 uczniów z klas IV-VI. Ma on na celu rozwijanie umiejętności językowych i zainteresowań.

   Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą i umieli ją zaprezentować w języku angielskim. Komisja konkursowa w składzie: p. Agata Rychlik i p. Justyna Grzyb, przyznała 10 tytułów laureata konkursu.

 

 

Laureaci w klas czwartych

  1. Urszula Chwiałkowska klasa 4s
  2. Larysa Ostrowska klasa 4s
  3. Weronika Rydzewska klasa 4b

Damian Królikowski klasa 4b

Laureaci z klas piątych

  1. Ada Pełka klasa 5b
  2. Tomasz Misiak klasa 5b
  3. Jakub Wyrzykowski klasa 5b

Laureaci z klas szóstych

  1. Michał Wyrębkowski klasa 6d
  2. Agnieszka Goleniewska klasa 6d
  3. Wiktor Kolibczyński klasa 6d

 

Fundatorami nagród byli: wydawnictwo Oxford University Press oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 23.