Witaj szkoło! Drukuj

1 września  uczniowie klas pierwszych oraz ich rodzice wzięli udział w uroczystej  akademii z okazji  rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Po programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klas III C oraz III E  pod opieką pań – Katarzyny Nowysz i Joanny Pankowskiej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły a następnie zostali pasowani na uczniów przez dyrekcję oraz zaproszonych gości.

Chór szkolny pod dyrekcją  p. Małgorzaty Podwójci ubarwił akademię pięknie wykonanymi piosenkami.

Oprawę plastyczną przygotowały panie: Ilona Borczuk oraz Agnieszka Elwertowska.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy na początek szkolnego roku - samych piątek! Uczcie się jak mówicie w „dechę" i  niech z Was szkoła ma pociechę.

fot. Edyta Paradowska