Osiągnięcia wiedzowe 2015/2016 Drukuj
   
 
 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
 • I miejsce- Gabriela Popławska kl.3c- Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "THE SMARTES- BRAIN TWISTER", organizowany przez SP nr 22 w Płocku- opiekun- p. Justyna Grzyb,
  (czerwiec 2016)
 • 2 uczniów wyróżnionych w kategorii MALUCH- Miłosz Matuszewski kl.3d, Bartosz Nowak kl.3d- XXV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2016", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun- p. Urszula Kosińska,
  (maj 2016)

XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016
 • Gabriela Popławska kl.3c- I miejsce indywidualnie- edukacja polonistyczna klasy trzecie- opiekun- p. Katarzyna Nowysz,
 • Oskar Kacperowski kl.3c- II miejsce indywidualnie- edukacja matematyczna klasy trzecie- opiekun- p. Katarzyna Nowysz,
III miejsce drużynowo- edukacja polonistyczna klasy trzecie: Gabriela Poplawska kl.3c, Miłosz Matuszewski kl.3d, Anna Pawłowska kl.3c- opiekun- p. Katarzyna Nowysz (2 uczennice), p. Urszula Kosińska (1 uczeń),
(kwiecień 2016)

 • Maja Krzeszewska kl.3c- laureat (IV lokata w województwie, VI w kraju)- XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun p. Katarzyna Nowysz,
  wyróżnienia za bardzo dobry wynik: Julia Świtalska kl.2c, Gabriela Śniegowska kl.2h, Natalia Zenaty kl.3d, Gabriela Popławska kl.3c, Anna Pawłowska kl.3c, Kamila Kowalska kl.3f oraz wyróżnienia za dobry wynik: Michalina Niedzielak kl.2g, Martyna Glińska kl.3d - XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun p. Katarzyna Nowysz (2 uczennice), p. Urszula Kosińska (2 uczennice), p. Dorota Pankau (1 uczennica), p. Ilona Borczuk (1 uczennica), p. Danuta Gembicka (1 uczennica), p. Emilia Wiśniewska (1 uczennica),

  (luty 2016)

 • Miłosz Matuszewski kl.3d- wyróżnienie za bardzo dobry wynik, wyróżnienia za dobry wynik- Aleksandra Waliszewska kl.2g, Piotr Kęsy kl.2e- XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Urszula Kosińska (1 uczeń), p. Emilia Wiśniewska (1 uczennica), p. Sylwia Pyrzak (1 uczeń).

(19.01.2016)

JĘZYK POLSKI

 • Laureaci: V miejsce-Kamil Wakuła kl.5s, Urszula Chwiałkowska kl.5s, VI miejsce- Julia Wojtycka kl.4s, VII miejsce- Katarzyna Kolanko kl.6b, Weronika Piecka kl.4s, VIII miejsce- Weronika Rydzewska kl.5b, IX miejsce- Anna Macion kl.5c, Adam Morawski kl.5a, X miejsce- Wiktoria Rudowska kl.4b- Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego- 2016," organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (3 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczniów), p. Bożena Matlęga (1 uczeń), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń),
  wyróżnienia: Julia Balcerzak kl.6b, Julia Wiśniewska kl.6s, Dominika Gałecka kl.6b, Marta Obidowska kl.6c, Natalia Borkowska kl.5e, Ida Kruszewska kl.5b, Maja Leśniewska kl.5d, Maja Marciniak kl.5c, Larysa Ostrowska kl.5s, Mikołaj Kowalski kl.5a, Tobiasz Bieliński kl.5a. Amelia Cieślarczyk kl.4d, Kacper Komosiński kl.5c, Julia Wiankowska kl.4s, Bartłomiej Janicki kl.4b, Aleksandra Cichecka kl.4a
  - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego- 2016," organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (4 uczniów),p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczniów), 
  (czerwiec 2016)
 
XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016
 • Dorota Czerska kl.5d- II miejsce indywidualnie- język polski klasy piąte- opiekun- p. Elżbieta Zbrzezna,
 • Wiktoria Rudowska kl.4b- III miejsce indywidualnie- język polski klasy czwarte- opiekun- p. Ewa Wojtycka,

I miejsce drużynowo- język polski klasy czwarte: Wiktoria Rudowska kl.4b, Julia Wojtycka kl.4s, Bartosz Pasęcki kl.4a- opiekun- p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (1 uczennica),

III miejsce drużynowo- język polski klasy piąte: Dorota Czerska kl.5d, Larysa Ostrowska kl.5s, Urszula Chwiałkowska kl.5s- opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczennice),

(kwiecień 2016)

 

 • Weronika Piecka kl.4s-laureat (III lokata w województwie, VI w kraju)- XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun p. Małgorzata Lechowicz,
  wyróżnienia za bardzo dobry wynik: Bartosz Pasęcki kl.4s, Wiktoria Rudowska kl.4b, Aleksandra Kołecka kl.4c, Bartłomiej Janicki kl.4b, Julia Wojtycka kl.4s, Kacper Komosiński kl.4c, Julia Wiankowska kl.4s, Amelia Cieślarczyk kl.4b, Ida Kruszewska kl.5b, Przemysław Świderski kl.6c oraz wyróżnienia za dobry wynik: Adam Lewandowski kl.4s, Jan Orzechowski kl.4a, Aleksandra Cichecka kl.4a- XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej- opiekun p. Małgorzata Lechowicz (6 uczniów), p. Ewa Wojtycka (5 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica), p. Bożena Matlęga (1 uczeń),

(luty 2016)

 • Uczennice zakwalifikowane do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2015/2016, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Sandra Gołębiewska kl.6b- opiekun- p. Bożena Matlęga,
  Katarzyna Kolanko kl.6b- opiekun- p. Bożena Matlęga,
  Marta Obidowska kl.6c- opiekun- p. Bożena Matlęga.

(29.10.2015)

 

 HISTORIA

  XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016

 • Urszula Chwiałkowska kl.5s- II miejsce indywidualnie- historia klasy piąte- opiekun- p. Renata Wojtycka,
 • Marta Obidowska kl.6c- III miejsce indywidualnie- historia klasy szóste- opiekun- p. Renata Wojtycka,
 • Aleksandra Śliwińska kl.6c- III miejsce indywidualnie- historia klasy szóste- opiekun- p. Renata Wojtycka,

I miejsce drużynowo- historia klasy szóste: Marta Obidowska kl.6c, Aleksandra Śliwińska kl.6c, Aleksandra Mokrzka kl.6c- opiekun- p. Renata Wojtycka.

 

(kwiecień 2016)

  

JĘZYK ANGIELSKI

  XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016

 • Mikołaj Bartuś kl.4c- III miejsce indywidualnie- język angielski klasy czwarte- opiekun- p. Anna Malik,

I miejsce drużynowo- język angielski klasy czwarte: Mikołaj Bartuś kl.4c, Julia Wojtycka kl.4s, Wiktoria Rudowska kl.4b- opiekun- p. Anna Malik (1 uczeń), p. Justyna Grzyb (1 uczennica), p.  Joanna Jakubowska (1 uczennica),

(kwiecień 2016)
 • dyplom laureata za zajęcie w kraju: VII miejsca- Mikołaj Bartuś kl.4c, XIII miejsca- Julia Wojtycka kl.4s- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja wiosenna"- opiekun- p. Anna Malik (1 uczeń), p. Justyna Grzyb (1 uczennica),
  (czerwiec 2016)
 • dyplom laureata za zajęcie w kraju: V miejsca - Maciej Garkowski kl.5d (+nagroda książkowa), IX miejsca- Mikołaj Bartuś kl.4c oraz X miejsca- Weronika Rydzewska kl.5b- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja zimowa"- opiekun- p.Justyna Matusiak (1 uczeń), Anna Malik (1 uczeń), p.Justyna Grzyb (1 uczennica),
  (kwiecień 2016)
 • Damian Królikowski kl.5b, Maciej Nejman kl.5c, Weronika Rydzewska kl.5b- wyróżnienia za dobry wynik oraz wyróżnienie za najlepszy wynik w pionie klas szóstych- Tomasz Misiak kl.6b- XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "English High Flier 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów- Jersz pod patronatem politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Justyna Matusiak (1 uczeń),p. Justyna Grzyb (1 uczennica), Agata Rychlik (1 uczeń),
 • Mikołaj Bartuś kl.4c, Julia Wojtycka kl.4s- dyplom laureata- Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja jesienna"- opiekun- p.Anna Malik (1 uczeń), p.Justyna Grzyb (1 uczennica).

(19.01.2016)

 

MATEMATYKA

 • 5 uczniów wyróżnionych w kategorii BENIAMIN: Karol Szczepański kl.6s, Szymon Maćkowiak kl.5s, Adam Morawski kl.5a, Kamil Wakuła kl.5s, Wiktor Grobelski kl.5c oraz 2 uczniów wyróżnionych w kategorii MALUCH- Adrian Mazur kl.4s, Julia Wojtycka kl.4s- XXV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2016", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów), p. Barbara Szymborska (2 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów),
  (maj 2016)

XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016

 • Adam Morawski kl.5a- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy piąte- opiekun- p. Barbara Szymborska,
 • Szymon Maćkowiak kl.5s- I miejsce indywidualnie- matematyka klasy piąte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Weronika Rydzewska kl.5b- II miejsce indywidualnie- matematyka klasy piąte- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek,

miejsce drużynowo- matematyka klasy piąte: Adam Morawski kl.5a, Szymon Maćkowiak kl.5s, Weronika Rydzewska kl.5b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), Barbara Szymborska (1 uczeń),

(kwiecień 2016)
 
 • Adam Morawski kl.5a, Wiktor Grobelski kl.5c, Igor Pawlak kl.5b, Szymon Maćkowiak kl.5s- wyróżnienia za bardzo dobry wynik,  Kamil Wakuła kl.5s, Weronika Rydzewska kl.5b-wyróżnienia za dobry wynik oraz wyróżnienia za najlepszy wynik w pionie klas szóstych -Jakub Mielczarek kl.6c oraz w pionie klas czwartych - Adrian Mazur kl.4s-  XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów- Jersz pod patronatem politechniki Wrocławskiej- opiekun- p. Barbara Szymborska (2 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (4 uczniów),p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów),

(27.01.2016)

 • Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2015/2016, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Jakub Mielczarek kl.6c- opiekun- p. Aldona Fijałkowska,
  Patryk Welenc kl.6b- opiekun- p. Anna Olczak-Mielczarek.

(05.11.2015)

 
 PRZYRODA
 
  XXII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej- 2016
 • Alan Zieliński kl.4c- II miejsce indywidualnie- przyroda klasy czwarte- opiekun- p. Marta Pater,
 • Weronika Piecka kl.4s- III miejsce indywidualnie- przyroda klasy czwarte- opiekun- p. Marta Pater,

miejsce drużynowo- przyroda klasy czwarte: Alan Zieliński kl.4c, Weronika Piecka kl.4s, Julia Wiankowska kl.4s - opiekun - p. Marta Pater (3 uczniów),

III miejsce drużynowo- przyroda klasy szóste: Przemysław Świderski kl.6c, Katarzyna Kolanko kl.6b, Antoni Obernikowicz kl.6s- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (3 uczniów),

(kwiecień 2016)

 • wyróżnienia za bardzo dobry wynik: Sandra Gołębiewska kl.6b (kategoria ADEPT), Julia Wiankowska kl.4s (kategoria MALUCH), wyróżnienia w kategorii ADEPT: Przemysław Świderski kl.6c, Marta Obidowska kl.6c, Antoni Obernikowicz kl.6s, Julia Wiśniewska kl.6s, Dorota Czerska kl.5d oraz w kategorii MALUCH: Bartosz Pasęcki kl.4a, Filip Obrębski kl.4a, Bartłomiej Janicki kl.4b, Wiktoria Rudowska kl.4b, Michał Zawadzki kl.4b, Weronika Piecka kl.4s, Julia Wojtycka kl.4s- Ogólnopolski Konkurs "Eko-Planeta" organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska SGGW w Warszawie- opiekun- p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (7 uczniów), p. Marta Pater (6 uczniów), p. Joanna Kowalczyk (1 uczennica).    

 (kwiecień 2016)