Osiągnięcia sportowe 2015/2016 Drukuj

 

  • I miejsce dziewcząt w kategorii czwórek siatkarskich: Gabriela Dryś kl.5e, Maja Marciniak kl.5c, Emilia Kolasa kl.5c, Weronika Rydzewska kl.5b, Julia Wojtycka kl.4s, Katarzyna Makowska kl.5c, Julia Wiankowska kl.4s, Maja Prusiewicz kl.4s, Weronika Piecka kl.4s- Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP nr 3- opiekun- p. Marzena Wakuła,

    (maj 2003)

  • I miejsce dziewcząt z kl.4s: Julia Wiankowska, Julia Wojtycka- Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w ramach Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" w kategorii "dwójek siatkarskich”, organizowany przez SP nr 3 w Płocku- opiekun- p. Marzena Wakuła,

    (maj 2016)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz, Kinga Krystek, Nikola Woja, Ewelina Rosiak, Wiktoria Kowalska, Wiktoria Domdalska oraz Maja Marciniak kl.5c, Gabriela Dryś kl.5e, Emilia Kolasa kl.5c- Międzyszkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej "czwórek" dziewcząt-opiekunowie p. Iwona Szymańska (kl.6s), p. Marzena Wakuła (klasy młodsze),

 (kwiecień 2016)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 5s: Natalia Balasiewicz, Oliwia Borycka, Kinga Bachurska, Laura Bielska, Zofia Igielska, Larysa Ostrowska, Alicja Panek, Julia Staniszewska- XXII Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej w Ciechanowie- opiekun- p. Cezariusz Raczkowski,

 (kwiecień 2016)

  • II miejsce dziewcząt w kategorii „dwójek siatkarskich”: Julia Wojtycka kl.4s, Weronika Piecka kl.4s, Natalia Krajewska kl.4s, III miejsce dziewcząt w kategorii „trójek siatkarskich”: Maja Marciniak kl.5c, Weronika Rydzewska kl.5b, Julia Wojtycka kl.4s-Turniej Mini-siatkówki Dziewcząt o Puchar Prezesa Fundacji "Anwil dla Włocławka" - opiekun- p. Marzena Wakuła,

    (kwiecień 2016)

  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Wiktoria Grodzicka, Wiktoria Klugiewicz, Kinga Krystek, Nikola Woja, Ewelina Rosiak, Wiktoria Kowalska, Wiktoria Domdalska oraz Weronika Rydzewska kl.5b, Maja Marciniak kl.5c, Gabriela Dryś kl.5e, Julia Wojtycka kl.4s- Płocka Olimpiada Młodzieży w mini piłce siatkowej "czwórek"-opiekunowie p. Iwona Szymańska (kl.6s), p. Marzena Wakuła (klasy młodsze),

 (marzec 2016)

  • II miejsce dziewcząt z klasy 6s: Oliwia Domdalska, Wiktoria Grodzicka, Barbara Kaźmierczak, Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Kowalska, Julia Krajewska, Kinga Krystek, Barbara Obrębalska, Ewelina Rosiak, Wiktoria Wasek, Julia Wiśniewska, Nikola Woja, Wiktoria Żochowska- Turniej o Puchar Armii Krajowej w piłce siatkowej "czwórek" dziewcząt, organizowany przez SP nr 23 w Płocku- opiekun p. Iwona Szymańska,

 (luty 2016)

  • I miejsce chłopców z klasy 5s: Bartosz Antoszek, Krzysztof Dynus, Wiktor Fleming, Bartosz Gogół, Oliwier Jakubiak, Wiktor Kalinowski, Oliwier Kamiński, Oliwier Kapuściński, Dominik Kwiecień, Filip Łopatowski, Szymon Maćkowiak, Krystian Marchewka, Bartosz Miecznik, Kamil Wakuła, Jakub Wielgucki, Bartłomiej Zasada - finał IX edycji ORLEN HANDBALL MINI LIGI- opiekun- p. Andrzej Wolano,

 (styczeń 2016)

  • III miejsce- Zofia Igielska kl.5s, Kinga Bachurska kl.5s, Oliwia Borycka kl.5s, Maja Marciniak kl.5c, Gabriela Dryś kl.5e, Anna Wojciechowska kl.6b, Marika Rietz kl.6b, Aleksandra Pokorska kl.6c, Ewelina Topajew kl.5c, Agnieszka Romanowska kl.6c, Wiktoria Grodzicka kl.6s, Wiktoria Klugiewicz kl.6s- finał Mini-Koszykówki Dziewcząt w ramach Płockiej Olimpiady Młodzieży- opiekunowie- p. Iwona Szymańska, p. Cezariusz Raczkowski, p. Marzena Wakuła,

(styczeń 2016)

  • II miejsce dziewcząt z klasy 6s: Wiktoria Grodzicka, Oliwia Domdalska, Wiktoria Klugiewicz Barbara Obrębalska, Wiktoria Wasek, Wiktoria Żochowska, Nikola Woja, Julia Wiśniewska, Julia Krajewska, Wiktoria Kowalska- Międzyszkolny  Turniej piłki siatkowej "czwórek" dziewcząt w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - opiekun p. Iwona Szymańska,

(listopad 2015)

  • II miejsce dziewcząt z klasy 6s: Wiktoria Grodzicka, Oliwia Domdalska, Wiktoria Klugiewicz Kinga Krystek, Ewelina Rosiak, Wiktoria Kowalska - Mini Liga Siatkarskiej MUKS Volley Płock w kategorii "czwórek" – opiekun Iwona Szymańska,

(listopad 2015)

  • I miejsce- Amelia Cieślarczyk kl.4b, Natalia Janecka kl.4b, II miejsce- Anna Gmurczyk kl.4b, Julia Koperska kl.3d - kategoria "rzucanka siatkarska",
  • II miejsce- Julia Wojtycka kl.4s, Natalia Krajewska kl.4s, Weronika Piecka kl.4s - kategoria "dwójki siatkarskie",
  • II miejsce- Maja Marciniak kl.5c, Emilia Kolasa kl.5c, Gabriela Dryś kl.5e, Weronika Rydzewska kl.5b - kategoria "trójki siatkarskie"- MINI LIGA VOLLEY PŁOCK, organizowana przez Urząd Miasta Płocka i MUKS Volley Płock - opiekun - p. Marzena Wakuła.

(listopad 2015)