W teatrze Drukuj

 

   Dnia 2 października klasa 2 D, wraz ze swoją wychowawczynią Joanną Skubiszewską, odwiedziła Teatr Dramatyczny w Płocku. Uczniowie mieli okazję nie tylko obejrzeć spektakl „Kot w butach” ale również poznać tajemnice teatru. Po raz pierwszy stanęli na scenie. Zwiedzali kulisy, oglądali  elementy scenografii z różnych przedstawień oraz mnóstwo ciekawych rekwizytów. Mieli też okazję poznać pracę nie tylko aktorów ale również innych, niewidocznych na scenie pracowników teatru, bez pracy których , nie można by obejrzeć przedstawienia. Oglądali pracownię perukarską, gdzie mogli przymierzyć te niecodzienne nakrycia głowy. Swoje tajemnice odkryła przed uczniami także pracownia krawiecka, w której podziwiali piękne, barwne kostiumy. Była to ciekawa lekcja dla wszystkich maluchów.