Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj

 

   Dnia 1 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Wśród kandydatów znaleźli się: Antoszek Laura kl. 5D, Fuz Krzysztof kl. 5D, Kacperowska Klaudia kl. 5D, Kacperowski Dawid kl. 6S, Piórkowska Kornelia kl. 5E, Sołtyszewska Otylia kl. 5D oraz Wasek Wiktoria kl. 6S. Wszyscy kandydaci wcześniej przygotowali wspaniałe plakaty wyborcze z mnóstwem pomysłów na ich pracę w samorządzie. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z hasłami wyborczymi kandydatów umieszczonymi na plakatach, które zostały wywieszone na holu głównym.

   Podczas głosowania największym zaufaniem oraz liczbą głosów, uczniowie klas IV- VI obdarzyli uczennicę klasy 6S Wiktorię Wasek, która została wybrana nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na zastępcę przewodniczącej uczniowie wybrali Dawida Kacperowskiego również z klasy 6S, zaś skarbnikiem zostali Krzysztof Fuz z klasy 5D oraz Otylia Sołtyszewska również z klasy 5D.

   Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy!!!!

   Osoby, które nie otrzymały żadnej funkcji w Samorządzie Uczniowskim zachęcamy do wspierania wszelkich działań samorządu, zaś wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do kandydowania do samorządu w przyszłym roku szkolnym.  

   Nad wyborami czuwały: opiekun Samorządu Uczniowskiego - Pani Agnieszka Elwertowska oraz Rzecznik Praw Ucznia - Pani Edyta Paradowska.