Mamy wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym! Drukuj

   

   23 listopada w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Tumskiej w Płocku odbyła się uroczystość wręczania nagród XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ja i król Maciuś I".
   Uczniowie naszej szkoły wykonali pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci linoryty, które stanęły w konkursowe szranki z 1064 pracami ze 111 placówek z całej Polski (m.in. z Krakowa, Lublina, Wrocławia, Legionowa i innych większych i mniejszych miast).
   Praca plastyczna Wojciecha Lubomskiego (kl.5c) otrzymała wyróżnienie. Wysłaliśmy też linoryty innych uczniów klasy 5c: Michała Chojnowskiego, Barbary Chiby, Natalii Felczak, Filipa Pomianowskiego, które znalazły się na wystawie pokonkursowej oraz Mai Marciniak i Macieja Nejmana.
  Organizatorzy konkursu zawsze dbają o edukacyjną stronę konkursu. Wysłuchaliśmy wykładu historyka sztuki p. dr Elżbiety Ciesielskiej - Zając n.t. portretu i uczestniczyliśmy w warsztatach, na których nasz laureat wykonał z przygotowanych wcześniej elementów lalkę króla Maciusia.
  Gratulujemy sukcesu!