Zachowaj Trzeźwy Umysł Drukuj

 

   23 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbył się turniej czwórek siatkarskich dziewcząt w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

   W zawodach wystartowało 9 zespołów z płockich podstawówek. W eliminacjach zespoły podzielone zostały na 3 grupy i rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Zespół, który zajął pierwsze miejsce w grupie walczył o miejsca I –III, pozostałe grupy zakończyły udział w rozgrywkach.

   Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 6s w składzie: Klugiewicz W., Grodzicka W., Wasek W., Kowalska W., Żochowska W., Krajewska J., Wiśniewska J., Obrębalska B., Domdalska O., Woja N. Uczennice naszej szkoły uplasowały się na II miejscu, przegrywając z SP nr 22. III miejsce zajęła drużyna z SP 3 w Płocku.

   W zawodach wzięły również udział młodsze zawodniczki naszej szkoły z klas piątych i 4s. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Kolasa E. 5c, Marciniak M. 5c, Makowska K. 5c, Dryś G. 5e, Rydzewska W. 5b, Wojtycka J. 4s, Krajewska N. 4s, Piecka W. 4s, Gajewska Z. 4s, Prusińska M. 4s. Był to debiut dziewcząt w tej kategorii. Po zaciętej walce zabrakło „szczęścia”, aby dostały się do finałowej trójki.

Opiekunkami zespołów były panie - Szymańska Iwona. i Wakuła Marzena.