Jesienny czar lasu… Drukuj

 

   24 listopada w naszej świetlicy gościła Pani Jesień, która zaprosiła nas do grającego różnymi barwami  lasu. Gospodarzami  leśnej polany były różne zwierzęta i tajemnicze duszki, które w dowcipny sposób odkryły przed dziećmi kulisy przygotowań do zimowego snu. W rolę złotej Pani Jesieni wcieliła się Agatka Tarka upajając nas piękną i rzewną grą na skrzypcach, jednocześnie usypiając zaczarowany las. Zasnęły wirujące listki (Paulinka Gierzyńska i Agatka Sieradzka), Leśny Duszek, Skrzat, Krasnal, Muchomor i zmęczone przygotowaniami do zimy leśne zwierzęta. W lesie słychać było szept liści, szum wiatru i...ciche chrapanie. 

   Grającym nauczycielom i uczennicom – aktorom przedstawienia teatralnego podziękowała gromkimi brawami wdzięczna widownia – uczniowie klas 1-3.  Dziękujemy!!!