Jesteśmy w ESKA TV! Głosuj na nas! Drukuj

 

   Uczniowie klasy VI s: Wiktoria Klugiewicz, Wiktoria Grodzicka, Dawid Kacperowski, Wiktoria Wasek, Nikola Woja, Filip Czarnecki nagrali teledysk do piosenki Sarsy "Naucz mnie" biorąc udział w konkursie ESKA TV "W szkole gramy".

   Do 4 grudnia należało zamieścić na stronie www.wszkolegramy.eska.tv nakręcony klip by zakwalifikować się do pierwszego etapu konkursu. Drugi etap trwa do 10 grudnia i polega na weryfikacji zgłoszeń ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski.

   Trzeci etap konkursu trwa do 21 grudnia 2015 r i wtedy właśnie bardzo liczmy na wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły- wówczas odbędzie się głosowanie internautów na wideo finalistów! Głosujcie na naszą szkołę SP23 i naszych uczniów!!! Każdy głos jest ważny! Teraz już możecie obejrzeć teledysk tu lub na stronie konkursowej w zakładce "zgłoszenia".

 

 

fot. Edyta Paradowska