"Wieczór ozdób choinkowych". Drukuj

4 grudnia w naszej szkole odbyło się integracyjne spotkanie o nazwie "Wieczór ozdób choinkowych". Podopieczni Klubu Rodziców Autyzm Help JiM/Płock wraz z rodzicami, uczniowie klasy integracyjnej Va pod opieką p. Edyty Paradowskiej i p. Arkadiusza Ławnickiego oraz studenci PWZS w Płocku piątkowy wieczór spędzili na wspólnej zabawie tworząc świąteczne dekoracje. Powstały m.in. łańcuchy z makaronu, gwiazdki z 'kleju na gorąco', mikołaje z puchatymi brodami z waty, styropianowe bombki oklejone piórkami i brokatami. Na zakończenie wieczoru dzieci wraz z rodzicami, nauczycielami i studentami wspólnie ozdobili szkolną choinkę, którą można podziwiać na głównym holu szkoły. To była niezapomniana integracyjna zabawa!

fot. Edyta Paradowska