Klasa 5c wspiera Mikołajkową akcję płockiego teatru! Drukuj
 
   Już od piętnastu lat płoccy aktorzy w dniu Świętego Mikołaja odwiedzają najmłodszych pacjentów przebywających w płockich szpitalach. Przede wszystkim tych z oddziałów pediatrycznych, ale też z chirurgii dziecięcej i innych. Tajemniczy gość w asyście baśniowych postaci, doskonale znanych dzieciom z teatralnych realizacji, dociera do płockich szpitali, aby wnieść tam odrobinę radości i uśmiechu, ale przede wszystkim, by obdarować dzieci prezentami. Dzięki temu pobyt w szpitalu może stać się chociaż odrobinę bardziej radosny.
   Po raz kolejny klasa 5c wsparła dobroczynną akcję Teatru Dramatycznego. Przedstawicielki tej klasy: Zosia Ścigocka, Asia Głowacka i Oliwia Kruszewska z wychowawczynią p. Małgorzatą Podwójci zawiozły do teatru maskotki i gry edukacyjne, którymi Św. Mikołaj obdarzył 6 grudnia dzieci przebywające w płockich szpitalach.