Mamy laureata konkursu plastycznego w ramach akcji "Odkryj z nami Płock". Drukuj

 

   9 grudnia w płockim ZOO miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Odkryj z nami Płock", zorganizowanego przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną, w ramach akcji turystyczno - edukacyjnej "Odkryj z nami Płock".                                                                                       

   Spośród 250 prac przesłanych na konkurs jury wyłoniło tylko 6 laureatów. Jednym z nich jest uczennica klasy IIIa -  Zuzia Balasiewicz, która wykonała pracę pod kierunkiem p. Moniki Czyżewskiej. Nagrodą dla Zuzi, oprócz nagrody rzeczowej i dyplomu, jest wydrukowanie jej pracy w kalendarzu na rok 2016 wydanym przez PLOT.                           

   Wszystkie prace nagrodzone oraz te przesłane na konkurs przez uczniów klas: IId, IIg i IIIa można podziwiać na wystawie pokonkursowej w Pawilonie Herpetarium w ZOO.