Wystawa płockiego środowiska artystycznego. Drukuj

 

   Reprezentantka naszych "szkolnych młodych artystów", Maja Dubik z klasy VIb wraz z rodzicami, siostrą Niką- uczennicą klasy IIb i swoją nauczycielką plastyki p. Małgorzatą Podwójci, uczestniczyła 16 grudnia w uroczystym otwarciu zbiorowej wystawy płockiego środowiska artystycznego pt. "NATURA RZECZY"w Płockiej Galerii Sztuki.
   Zaproszenie na inaugurację otrzymaliśmy od artystki p. Anny Krzemińskiej, która we wrześniu tego roku odbywała w naszej szkole praktykę nauczycielską na lekcjach plastyki pod opieką p. Podwójci. Na wystawie prezentowała swoje batiki wśród prac czternastu płockich artystów starszej i młodszej generacji.
   Udział w tym wydarzeniu był świetną okazją do refleksji i czerpania inspiracji do dalszej pracy na naszym szkolnym artystycznym polu.