Dyskoteka andrzejkowa Drukuj

   Andrzejki to idealny czas na zabawę. Zgodnie z coroczną tradycją, 1 grudnia 2015 roku,  w Naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa,  przygotowana przez  Samorząd Uczniowski klas IV-VI pod opieką pani Agnieszki Elwertowskiej. Stawili się licznie wszyscy chętni do tańca, hulanek i swawoli. Nasz DJ, Pan Robert Elwertowski, zadbał, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Wszyscy uczestnicy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

   Serdecznie dziękujemy pani Edycie Paradowskiej za uwiecznienie naszej zabawy na zdjęciach. Dziękujemy również panu Grzegorzowi Urbaczewskiemu za pomoc przy organizacji dyskoteki.

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.