Świąteczna pomoc Drukuj

 

   W grudniu w naszej szkole trwała zbiórka żywności, środków czystości i odzieży dla pewnej potrzebującej rodziny spod Płocka. Pani Renata Wojtycka wraz z grupą wolontariuszy z klasy V b – Martą Potulską, Wiktorem Paradowskim i Michałem Jaroszem zarazili pomysłem przedświątecznej pomocy uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunkami są panie Agnieszka Elwertowska i Edyta Paradowska, wolontariusze zbierali od uczniów dary, których ilość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. „Sądziłam, że zebrane świąteczne prezenty zawiozę swoim małym autem” – mówi p. Renata Wojtycka. Tymczasem zebraną żywnością i środkami czystości wypełnione zostały dwa auta kombi.

   Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w zbiórkę, zarówno uczniom, jak i rodzicom. Macie wielkie serca, dzięki którym sprawiliście ogromną radość naszym podopiecznym. Swoją wdzięczność okazali oni łzami wzruszenia, uściskami i płynącymi z serca podziękowaniami, które skierowali do wszystkich w świątecznych życzeniach.