„Choinko piękna jak las, Choinko zostań wśród nas…” Drukuj

 

   „Choinko piękna jak las,

Choinko zostań wśród nas…”

   Te i inne cudowne piosenki o choince, Mikołaju i magii Świąt można było usłyszeć dnia 5 grudnia na Starym Rynku przed Ratuszem, bowiem III Płocki Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczął się od dekorowania cudownych drzewek świątecznych przez dzieci z płockich przedszkoli, szkół oraz świetlic pozaszkolnych. W tym roku naszą szkołę w konkursie „Wesoła choinka” miały zaszczyt reprezentować uczniowie z klasy I a i I i. Warto również podkreślić, iż byliśmy najmłodszymi uczestnikami tych zawodów. Tuż po godzinie 10.00 na naszej choince zawisła więc masa bombek, łańcuchów i innych dekoracji wykonanych przez dzieci a ich gama kolorów i stylów była naprawdę imponująca! Jurorzy docenili tym samym naszą pracę i przyznali reprezentacji szkoły III miejsce! Nasz pierwszy „mały sukces” sprawił, iż ten dzień spędzony ponadto w tak wspaniałej, świątecznej atmosferze zostanie niezapomniany przez długi czas…

PS. W przyszłym roku mierzymy wyżej :)