‘Magic Christmas’. Drukuj

 

   Wszyscy ulegamy  magii, jaką niosą ze sobą  Święta Bożego Narodzenia. Magia Świąt zadziałała również na uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali  nietuzinkowe prace plastyczne 3D w języku angielskim  o tematyce ‘Magic Christmas’.

   Projekty zaangażowały uczniów klas 1- 6, którzy mieli możliwość zgłębienia wiedzy dotyczącej tradycji bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii. Szczególnym zaangażowaniem wyróżnili się uczniowie klasy Ic biorący udział w innowacji pedagogicznej. Podczas zajęć języka angielskiego uczniowie prezentowali swoje prace, ponadto oglądali  filmy  obrazujące  Święta w Wielkiej Brytanii i śpiewali ‘Christmas carols’.

   Mini galerię prac, przygotowaną przez p. Joannę Jakubowską i p. Justynę Matusiak można podziwiać przy pracowniach języka angielskiego.