GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Drukuj

 

   W niedzielę 20 grudnia 2015 roku na hali sportowej SP23 odbył się Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego, organizowany przez Studio Tańca Falcon, w którym min. wzięła udział I klasa taneczna z naszej szkoły. W klasie tej realizowana jest innowacja - taniec towarzyski. Był to ich pierwszy występ ale dzieci zaprezentowały się znakomicie wykonując tańce standardowe i latynoamerykańskie, lecz nie tylko, bowiem jeszcze oprócz tańców klasycznych dzieci pokazały tańce nowoczesne: hip hop i taniec dyskotekowy CHOCOLATE, który wzbudził ogromny aplauz publiczności. Pomimo, że dzieci uczą się tańca dopiero niecałe 4 miesiące, to pokazały, że systematyczna praca się opłaca! Uczniowie klasy tanecznej rozwijają się błyskawicznie i wszechstronnie, poszerzając swoje umiejętności o  kolejne tańce i choreografie co wzbudziło ogromne zaskoczenie i podziw publiczności a przede wszystkim rodziców, którzy zostali zaskoczeni tak samodzielnym, pełnym energii i uśmiechu występem.

   Czekamy na kolejne niespodzianki w ich wykonaniu w nadchodzącym 2016 roku, z całą pewnością młodzi tancerze jeszcze nie raz nas zadziwią!