Herbatka dla Babci i Dziadka. Drukuj

Babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego dziecka. Wychowują, rozpieszczają i bezwarunkowo kochają! Dlatego, dnia 20 stycznia, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Babcie i dziadkowie pierwszaków szczelnie wypełnili trybuny sali gimnastycznej.

Przed gośćmi zaprezentowali się z programem artystycznym uczniowie klas młodszych. Były piosenki, utwory instrumentalne, wierszyki, tańce i życzenia. Wszyscy artyści mocno zaangażowali się w występ, wkładając całe swoje serduszka.

Na zakończenie, wszystkie dzieci stojąc, zaśpiewały ukochanym Babciom i Dziadkom gromkie „100 lat…”. Wzruszenie ogarnęło wszystkich! Zachwyceni goście nagrodzili ukochane wnuki gromkimi brawami.

Ten wieczór na długo zapadnie w pamięci Babć i Dziadków.