I miejsce dla duetu z naszego chóru! Rejonowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Drukuj

 

   22 stycznia w Szkole Podstawowej nr 6 w Płocku odbył się XII Rejonowy Konkurs duetów "Cicha noc" - kolędy i pastorałki. Nasza szkołę reprezentowały dwa duety wyłonione ze szkolnego chóru i przygotowane przez p. Małgorzatę Podwójci: Magdalena Rzeszotarska z kl. 5c i Anna Poręba z kl. 5b oraz duet: Nikola Woja i Wiktoria Wasek z kl. 6s.
   Jury w składzie: Sławomir Gałczyński, Krzysztof Misiak, Ryszard Charzyński i dyrektor szkoły Katarzyna Fabiszewska wyłoniło laureatów tegorocznej edycji. Ku naszej ogromnej radości okazało się, że najlepszym wykonawcą w kat. klas 4-6 szkół podstawowych jest nasz duet.
   I miejsce otrzymały: Magdalena Rzeszotarska i Anna Poręba!

   Gratulujemy naszym chórzystkom i ich nauczycielce.