I miejsce dla SKKT- PTTK „Wojażer” w Rajdzie Zima! Drukuj

 

   23 stycznia odbył się XXXIII Rajd Zima „Szlakami Powstania Styczniowego” zorganizowany przez Oddział Miejski PTTK Płock i SKKT- PTTK „Mechkon” przy Zespole Szkół Technicznych.  Członkowie i sympatycy SKKT- PTTK „Wojażer” wędrowali kilkukilometrową trasą ciągnącą się od Domu Technika, wzdłuż trasy spacerowej nad Wisłą, do ZST, gdzie czekała na nich pyszna grochówka i gorąca herbata. Na zziębniętych buziach miłośników rajdów pieszych  naszej szkoły pojawił się gorący uśmiech, kiedy mogli odebrać  dyplom i puchar za zdobycie I miejsca w/w rajdzie. Równie miłym akcentem było przyznanie Odznaki Turystyki Pieszej w stopniu popularnym naszemu uczniowi Bartłomiejowi Bilickiemu z klasy IVA. GRATULUJEMY!

   Opiekę nad uczniami podczas rajdu sprawowały panie: Monika Czyżewska i Agnieszka Kochanowska- Matuszewska.