Bezpiecznie i zdrowo podczas ferii! Drukuj

 

   Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, do szkoły należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

   Zasady te przybliżyli kolegom uczniowie klas Ic oraz IIId. Zawarte  one były w piosenkach, wierszach i odegranych scenkach sytuacyjnych, do których zaprezentowania uczniowie wytrwale i sumiennie się przygotowywali. Miejmy nadzieję, że efekt tego oryginalnego „kursu” będzie widoczny podczas zimowego wypoczynku

   Koordynatorami apelu były Urszula Kosińska, Małgorzata Szulborska i Justyna Woźniak.

   „Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą Ci cieszyć się zimową aurą oraz spędzić ferie zimowe bezpiecznie.”