Dzień Otwarty 2016 Drukuj

 

   20 lutego 2016 społeczność naszej szkoły zaprosiła wszystkie pięcio i sześciolatki wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. Tym samym chcieliśmy wszystkim przybliżyć naszą pracę, zachęcić do wzięcia udziału w wybranych zajęciach i umożliwić zwiedzanie naszej placówki.

   O godzinie 1100 wszyscy goście zebrali się na hali sportowej. Powitali ich uczniowie klas IIg i IIh, którzy na tę okoliczność przygotowali krótki układ choreograficzny. Następnie głos zabrali p. Ewa Woźniak – dyrektor naszej szkoły, Michał Wyrębkowski – Absolwent Roku oraz p. Konrad Guzanek – przewodniczący Rady Rodziców. W swoich wystąpieniach odpowiedzieli na pytanie „Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?”. Tę część zakończył występ par tanecznych z klasy Ig, przygotowanych pod czujnym okiem p. Tomasza Kadylaka.

   Po części oficjalnej przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzicami mieli możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli oraz absolwentów naszej szkoły. Wśród nich były: zajęcia w pracowniach informatycznych, wspólne układanie radosnych sześcianów - w pracowni matematycznej, zabawy z wykorzystaniem tablic interaktywnych - w pracowniach językowej i matematycznej, zabawy ruchowe oraz pląsy zuchowe.

   Ponadto goście mieli możliwość zwiedzania szkoły.  Podczas dnia otwartego rodzice przyszłorocznych uczniów mogli porozmawiania ze specjalistami w zakresie integracji, pomocy psychologiczno - pedagogicznej, logopedii a także profilaktyki wad postawy. Swoje stoisko miał również płocki oddział Klubu Rodziców JiM Autyzm Help a także SKKT- PTTK Wojażer.

   Dziękujemy Wam, mili goście za wspólnie spędzony czas. Czekamy na Was we wrześniu.