Okryj psiaka na zimę! Drukuj

 

   W styczniu nasza szkoła i ich wspaniali uczniowie otrzymali serdeczne podziękowania "za wielkie serce i działanie na rzecz bezdomnych zwierząt" od organizacji "Człowiek i pies" prowadzącej i promującej działania mające na celu ograniczenia bezdomności zwierząt w Polsce. Dla przytuliska zbieraliśmy koce, karmę,a nawet gryzaki w okresie od 16- 20 listopada 2015 r. W zbiórkę zaangażowała się prawie cała szkoła, jednak największe podziękowania należą się uczniom:
- z I klas: Zyznowska Paulina, Basiewicz Patryk,
- z II klas: Kamiński Krzysztof, Olejnicka Agata, Garstka Wiktor, Pietrzak Gabrysia, Cybulska Amelia oraz wszyscy uczniowie z klasy IIg i II h,
- z III klas: Cwalina Maciej, Kowalski Leon, Krawczyk Wiktor
- z IV klas: Romanowska Tamara, Adamski Paweł, Pietrzak Wiktoria, Wojtycka Julia, Kamiński Kacper
- z V klas: Królikowski Damian, Dłużniewski Paweł
- z VI klas: Plebaniak Ksawery, Kluf Daria, Lewandowska Wiktoria, Kimus Martyna, Niemirowska Oliwia.

   Akcja na terenie szkoły została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu naszych dzielnych Gromad Zuchowych pod opieką p. Ilony Borczuk i Emilii Wiśniewskiej oraz we współpracy z Samorządem Szkolnym pod opieką p. Agnieszki Elwertowskiej i z Rzecznikiem Praw Ucznia- p. Edytą Paradowską.