Goście w świetlicy szkolnej. Drukuj

 

   22 marca 2016 świetlica szkolna gościła uczniów z SOSW nr 1 w Płocku. To już kolejne spotkanie z uczniami tegoż ośrodka. Tym razem dzieci brały udział w warsztatach „Wielkanoc u zajączka Dobrusia”. Po mini – teatrzyku autorstwa Elżbiety Pędraszewskiej - Iskrzak uczniowie przygotowywali wielkanocne kraszanki i pisanki. Zajączek Dobruś - Ewa Marciniak– Mańkowska oraz Bury Miś - Włodzimierz Mazurkiewicz wraz z wychowawczynią Panią Danutą Ratkowską i Panią Asią Sienkiewicz pomagali młodym artystom w wydobyciu piękna ukrytego w liniach i kreskach, a także radzili jak skomponować wzory z nasion. Dzieci uczyły się również jak podpisać własne prace, poznając nową literkę. Na zakończenie spotkania wielkanocny zajączek obdarzył wszystkich prezentem – niespodzianką.